12/04/2012

I Wanna Be | Annie Hall

Annie Hall is a typical Woody Allen movie.(1977) It is really famous with Annie's costumes by costume designer Ruth Morley. The costumes reflects the era so well and made Annie Hall be one of the legends of fashion timeline. Even this masculine look called Annie Hall like, or Annie Hallish etc.
The tie is a gift from Annie's grandma, vests and suits, of course the hat and long hair... Classic 70s.
Annie Hall, Woody Allen'ın otobiyografik filmlerinden bir tanesi.(1977)
 Bu bloga konu olmasının sebebi ise tabii ki Ruth Morley tarafından tasarlanan kostümleri. Annie Hall'ü moda dünyasında efsaneleştiren ve karakterle uyumunu tartışamaycağımız kostümler yaratmış Ruth Morley.
Annie'nin kıyafetleri 70leri o kadar güzel anlatıyor ki bu maskülen görünümün ismi Annie Hall look olarak kalmış. Babannesinin hediyesi kravatıyla, yelekleri, takım pantolon ceketleri, şapkası ve uzun saçlarıyla tipik bir 70ler kadını Annie (Diane Keaton) bu filmde. If you want to apply this look, you could inspired by her attitude and combine your impish smile with masculine clothes(I mean you even barrow your father's old suits or hats). You may also mix and balance the look and try high heels or statement jewels with the look.
Eğer bu görünümü uygulamayı kafaya koyduysanız Annie'nin muzip gülüşünü ve tavrını maskülen kıyafetlerle birleştirin(hatta babanızın takımlarını ve şapkalarını ödünç alın) Dilerseniz de dengelerle fazla oynamayıp takım altına yüksek topuklularınızı geçirin gitsin.

And if you haven't seen the movie YET, make a cup of coffee and watch it!
Bu arada hala filmi izlemediyseniz kendinize bir bardak kahve yapıp ekran karşısına geçin!
 Twitter ♥ Facebook  Pinterest 

3 comments:

  1. tebrik ederim çok çekici bir post çok doğru bayılırım tomboy lara:)
    bende onlardan biriyim aslında kadını erkeksi parçalar içinde daha sexy buluyorum, bir çeşit ters köşe :)

    ReplyDelete
  2. bazı kadınlar maskülen tarzı kadınsılıkları kaybetmeden ne de güzel taşıyolar, Bu da onların en güzel örneği... Buarada ben de geldim artık takipteyim:)))

    ReplyDelete

Looking forward to hear | Yorumlarınızı merak ediyorum

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...